RNC65J1401FRB14
MFR.Part #
RNC65J1401FRB14
JLCPCB Part #
C3542880
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors