RNC55H1271DSRE7
MFR.Part #
RNC55H1271DSRE7
JLCPCB Part #
C3431266
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors