RNC65J1022BRRE5
MFR.Part #
RNC65J1022BRRE5
JLCPCB Part #
C3537831
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors