RN65D18R7FB14
MFR.Part #
RN65D18R7FB14
JLCPCB Part #
C3509971
Description
-65℃~+175℃ 18.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors