RNC65H8871FRRE8
MFR.Part #
RNC65H8871FRRE8
JLCPCB Part #
C3412521
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors