TNPW040269K8BETD
MFR.Part #
TNPW040269K8BETD
JLCPCB Part #
C1721642
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount