RNC65H7503FRRE7
MFR.Part #
RNC65H7503FRRE7
JLCPCB Part #
C3482015
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors