RN70E7961DRSL
MFR.Part #
RN70E7961DRSL
JLCPCB Part #
C1813273
Description
-65℃~+175℃ 7.96kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors