RNC65H7502BRRE6
MFR.Part #
RNC65H7502BRRE6
JLCPCB Part #
C3524027
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors