CRCW060378K7FKTB
MFR.Part #
CRCW060378K7FKTB
JLCPCB Part #
C4075109
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount