RN70C1272FB14
MFR.Part #
RN70C1272FB14
JLCPCB Part #
C3556196
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors