RNC65H6190BRB14
MFR.Part #
RNC65H6190BRB14
JLCPCB Part #
C3440471
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors