RN50C12R1FRSL
MFR.Part #
RN50C12R1FRSL
JLCPCB Part #
C1794915
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors