RNC50J2581BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J2581BRRSL31
JLCPCB Part #
C3399816
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors