RN70C9093FRSL
MFR.Part #
RN70C9093FRSL
JLCPCB Part #
C1809130
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors