RNC65H53R6FRRE7
MFR.Part #
RNC65H53R6FRRE7
JLCPCB Part #
C3552082
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors