RN65C93R1FRE6
MFR.Part #
RN65C93R1FRE6
JLCPCB Part #
C1789708
Description
-65℃~+175℃ 500mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors