RNC65H4990FRRE7
MFR.Part #
RNC65H4990FRRE7
JLCPCB Part #
C3466228
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors