Y14539R99500A9L
MFR.Part #
Y14539R99500A9L
JLCPCB Part #
C1485901
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.995Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS