RNC65H4022BRRE565
MFR.Part #
RNC65H4022BRRE565
JLCPCB Part #
C3472304
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors