Y1627600R000D0W
MFR.Part #
Y1627600R000D0W
JLCPCB Part #
C4311593
Description
-55℃~+150℃ 500mW 600Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount