RN55C4022FBSL
MFR.Part #
RN55C4022FBSL
JLCPCB Part #
C3566526
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors