RNC65H33R2BRB14
MFR.Part #
RNC65H33R2BRB14
JLCPCB Part #
C3477111
Description
-65℃~+175℃ 33.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors