MRS16000C5621FRP00
MFR.Part #
MRS16000C5621FRP00
JLCPCB Part #
C1754003
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.62kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS