RNC65H2492FRRE565
MFR.Part #
RNC65H2492FRRE565
JLCPCB Part #
C3433033
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors