IMC1812EB270K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812EB270K
JLCPCB Part #
C1334284
Package
1812
Description
170mA 27uH 3.6Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS