RER60F13R0RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60F13R0RCSL
JLCPCB Part #
C1570156
Package
Plugin
Description
13Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance