RNC65H1780FRRE8
MFR.Part #
RNC65H1780FRRE8
JLCPCB Part #
C3465303
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors