RN65E4990BB14
MFR.Part #
RN65E4990BB14
JLCPCB Part #
C3413897
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors