RNC65H1270FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1270FRRE7
JLCPCB Part #
C3481913
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors