RNC65H1210FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1210FRRE7
JLCPCB Part #
C3449671
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors