RNC65H1202BRRE6
MFR.Part #
RNC65H1202BRRE6
JLCPCB Part #
C3366456
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors