RNC70H2102FRRE6
MFR.Part #
RNC70H2102FRRE6
JLCPCB Part #
C3510758
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors