RN55E1741FBSL
MFR.Part #
RN55E1741FBSL
JLCPCB Part #
C3477696
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors