RNC65H1151FRB14
MFR.Part #
RNC65H1151FRB14
JLCPCB Part #
C3549864
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors