RNC65H1150FRB14
MFR.Part #
RNC65H1150FRB14
JLCPCB Part #
C3465707
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors