RNC70H1580FRB14
MFR.Part #
RNC70H1580FRB14
JLCPCB Part #
C1468226
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors