RNC65H10R0BRRE8
MFR.Part #
RNC65H10R0BRRE8
JLCPCB Part #
C3485517
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors