CP00053K900KE663
MFR.Part #
CP00053K900KE663
JLCPCB Part #
C1401502
Description
-65℃~+225℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS