RNC60K7152FSRE7
MFR.Part #
RNC60K7152FSRE7
JLCPCB Part #
C3366292
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors