CWR26HK336KCFA
MFR.Part #
CWR26HK336KCFA
JLCPCB Part #
C4951403
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS