RNC60K2152FMRE5
MFR.Part #
RNC60K2152FMRE5
JLCPCB Part #
C3564289
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors