P0805Y7872BNW
MFR.Part #
P0805Y7872BNW
JLCPCB Part #
C3966862
Description
-55℃~+155℃ 200mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS