RNC60K1691FSB14
MFR.Part #
RNC60K1691FSB14
JLCPCB Part #
C1412490
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors