RNC60H1582BSBSL
MFR.Part #
RNC60H1582BSBSL
JLCPCB Part #
C1468840
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors