RNC60J9653BSRE6
MFR.Part #
RNC60J9653BSRE6
JLCPCB Part #
C1831702
Description
-65℃~+175℃ 250mW 965kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors