RNC60J7501BSRE6
MFR.Part #
RNC60J7501BSRE6
JLCPCB Part #
C1828155
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors