Y4023215R000Q9W
MFR.Part #
Y4023215R000Q9W
JLCPCB Part #
C4171510
Description
-55℃~+150℃ 215Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS