RNC60J51R1BRB14
MFR.Part #
RNC60J51R1BRB14
JLCPCB Part #
C3434064
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors