Y116950K0000T9L
MFR.Part #
Y116950K0000T9L
JLCPCB Part #
C4023982
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 50kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS